Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Dom, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Witnica, lubuskie

  • 890 000 zł
  • 215,81 m²
  • 4 124 zł/m²

Dom, ul. Ogrodowa

Ogrodowa, Witnica, lubuskie

zaktualizowane:
24 stycznia 2025

890 000 zł

215,81 m²

4 124 zł/m²

Dom, ul. Ogrodowa

Zaktualizowane: 24 stycznia 2025

890 000 zł 215,81 m² 4 124 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
283 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2017

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

283 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2017

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (4 124 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 215,81 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2017
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 283 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica, strych
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DOM NA SPRZEDAŻ/ MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY na mieszkanie w Kostrzynie nad Odrą z dopłatą.

Dom o powierzchni użytkowej 215,81 m2 z przyjaznym i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Spełni oczekiwania każdego, kto ceni przestrzeń, wygodę i obfitość naturalnego światła dziennego. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt